Dane firmy

Spieniacz do mleka - Tchibo

CzesciAGD.pl

Kościuszki 38 30-105 Kraków

12 292 75 01 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Spieniacz do mleka - Tchibo

Spieniacz do mleka to uniwersalny i przydatny sprzęt, który sprawdzi się w każdej kuchni. Aromatyczna kawa, niebanalny deser? Sprawdź co jeszcze możesz wyczarować dzięki mlecznej piance. Najpierw jednak zajrzyj do sklepu internetowego czesciagd.pl.

To właśnie tam możesz zakupić dobrej jakości spieniacz do mleka Tchibo w korzystnej cenie. Jeśli wolisz inną markę, oferta wciąż pozostaje otwarta... Na stronie internetowej pod linkiem czesciagd.pl znajdziesz różnorodne propozycje.  Hurtownia specjalizuje się w artykułach gospodarstwa domowego i dostarcza również części zamienne do pralek, zmywarek, lodówek, kuchni czy odkurzaczy. Naprawiając sprzęt można oszczędzić na wydatku związanym z zakupem nowego i... Wykazać się większą odpowiedzialnością. Po co generować większe ilości śmieci? Często wystarczy wymiana jednego drobiazgu, by urządzenie odzyskało sprawność!

Opublikowano: 2018-08-02

W tym sklepie możemy zakupić części zamienne do urządzeń AGD - przydaje się w przypadku ich niespodziewanej awarii. Tym bardziej, że wybór mają spory - nic tylko składać zamówienie.
Opublikowane przez: tedon Data: 2018-08-09 15:37:24 Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy

Królewska 57, Kraków

Gomeo

Podłęska 17A, Kraków

Copywriter.pl

Ludwika Solskiego 10, Kraków