Dane firmy

Buty wysokogórskie

Rockice

Grudzieniec 12 60-601 Poznań

618437688 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Buty wysokogórskie

Prowadzisz siedzący tryb życia? Dużo czasu spędzasz przed komputerem? Czas wprowadzić nieco świeżości w żmudną codzienność i zadbać o zdrowie. W końcu nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie. Jeśli lubisz spacerować, zmobilizuj siebie i najbliższych do wspólnej podróży. A może kochasz góry? Trekking będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! 

Jednak zanim wybierzesz się na górską wycieczkę, będziesz potrzebować wygodnego obuwia, które przetrwa trudne warunki terenowe. Takie buty wysokogórskie są idealne dla początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy, zapewniając stopom ochronę termiczną oraz pełną stabilizację dzięki sztywnej podeszwie, do której w późniejszym czasie można np. zamocować raki. Wejdź na stronę rockice.pl i dobierz model do swoich upodobań. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. 

Wśród asortymentu znajdziesz również odzież ochronną, sprzęt turystyczny (w tym butelki wielokrotnego użytku, pozbawione szkodliwych substancji w trosce o środowisko naturalne), różne modele plecaków, a także jedzenie liofilizowane i wiele innych przyrządów. 

Opublikowano: 2019-05-21

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

KSIEGOWOSC.TAX

Łobeska 7, Poznań

OVER GROUP

Gałczyńskiego 52, Poznań