Dane firmy

Torebki fałdowe

Doma Pak

Bratków 40 41-400 Mysłowice

+48 600-027-402 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Torebki fałdowe

Właściciel serwisu sprzedażowego domapak.com proponuje sprzedaż hurtową wysokojakościowych opakowań przeznaczonych do transportu różnego rodzaju produktów. Dostępne w ofercie torebki (fałdowe, papierowe, białe, szare lub w innych kolorach) można w prosty sposób personalizować, umieszczając na ich powierzchni wskazany przez klienta nadruk. 

Dostawca działa na terenie całego kraju, realizując zamówienia od odbiorców biznesowych, reprezentujących różne branże, od gastronomii, poprzez różnego rodzaju usługi sprzedażowe, aż po produkcję leków bądź innych mieszanek chemicznych, wymagających odpowiedniego sposobu opakowania i transportowania. Dostawy wybranego sortu torebek odbywają się w ustalonym z klientem terminie.

Oferta produktów dostępnych w sprzedaży jest na bieżąco aktualizowana, aby sprostać potrzebom rynkowym. Zamówienie można złożyć online, poprzez dostępny na stronie formularz bądź też osobiście, w siedzibie firmy przy ul. Bratków 40 znajdującej się w Mysłowicach w województwie śląskim. 

Opublikowano: 2023-08-12

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Maxsote

strzelców bytomskich 87B, bytom

Dawid Pikuła Cartrans

Tworzeń 170, Dąbrowa Górnicza

Fabeton

, Katowice