Dane firmy

https://www.e-kjstudio.pl/ile-kosztuje-prowadzenie-fanpage-na-facebooku

KJ Studio

Promienna 23 /21 64-920 Piła

500 264 071 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


https://www.e-kjstudio.pl/ile-kosztuje-prowadzenie-fanpage-na-facebooku

Coraz więcej przedsiębiorców nie tylko zakłada firmowe konta na Facebooku, ale też zleca ich prowadzenie specjalistom. Dzięki temu mogą się skupić na własnym biznesie, jednocześnie zyskując godną reprezentację w mediach społecznościowych. Usługi tego typu świadczy firma KJ Studio, która może się poszczycić wielkimi sukcesami w tym zakresie.

Osoby zainteresowane ofertą, powinny odwiedzić stronę https://www.e-kjstudio.pl/ilekosztuje-prowadzenie-fanpage-na-facebooku, na której uzyskają szczegółowe informacje dotyczące kosztów usługi. Wielu przedsiębiorców podchodzi sceptycznie do ofert tego typu, biorąc prowadzenie konta firmowego na swoje barki. Jednak inwestując w usługę prowadzenia fanpage można liczyć nie tylko na aktywację dotychczasowych klientów pod publikowanymi postami, ale przede wszystkim dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

Opublikowano: 2019-01-20

Myślę, że KJ Studio to świetni specjaliści w dziedzinie mediów społecznościowych. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi, która jest bardzo profesjonalna. :)
Opublikowane przez: alerilel Data: 2019-11-07 13:05:45 Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Supernova Sławomir Tomaszewski

Wołczyńska 18, Poznań

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Wolsztyńska 5, Poznań